واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

مصاحبه با مدیر شرکت تولرانس "سرگی وولچنکوو" برای سایت antalyatoday.ru

چگونه به درستی در ترکیه ملکی را بفروشیم ؟

این سوال که در ارکیه چطور به درستی ملکی را بفروش برسانیم ذهن بسیاری از خواننده های مارو مشغول کرده. چه ریسک ها و خطراتی ممکن است بوجود بیاید ؟ چطور از تمامی اشتباهات پرهیز کنیم و کار را به درستی انجام دهیم ؟ چطور این کار را به نحو احسنت و بدون هیچ بدهی مالیاتی و .. به پایان برسانیم ؟
ما این مباحث را با آقای سرگی وولچنکو مدیر شرکت تولراتس مزرح خواهیم کرد .

سلام سرگی ، خارجیان تنها در ترکیه خانه نمی خرند بلکه ویلا و آپارتمان های خود را در ترکیه بفروش نیز می رسانند .پیشنهادلت بسیار فراوانی در مورد خرید صحیح ملک مطرح شده ، چه پیشنهادی برای فروش صحیح ملک در ترکیه دارید؟
سلام ، مردم در ترکیه به دلایل مختلفی ملک خود را بفروش می رسانند .بعضی ها برای تعویض واحد خود با واحدی بزرگتر و یا برعکس ، عده ای برای مهاجرت به شهر یا کشور دیگر ، عده ای به خاطر نیاز مادی ، و بعضی هم به خاطر اینکه وقت کافی برای گذراندن تعطیلات خود در ترکیه را ندارند.


چطور یک معامله خوب برای فروش ملک در ترکیه را انجام دهیم ؟

فروش انلاک مشتریان خارجی پروسه ای بسیار میچیده و پر از خطرات نا محسوس هست . برای جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی شما نیاز به یک مشاور املاک متخصص و پر تجربه در شهر مورد نظر شماست .
پروسه فروش موفق اساسا  بستگی به مشاور املاک شما دارد . یک انتخاب صحیح شما را از هر نوع اشتباه و نا امیدی به دور می کند.
یک مشاور املاک با تجربه کار های زیر را انجام نمی دهد :
دادن وعده ای خالی برای فروش هر چه سریعتر آمارتمان یا ویلای شما .
اصرار برای عقد قرارداد انحصاری با شما برای فروش ملک شما و عدم قرار داد با دیگر آژانس ها در عین حال قرار دادن ملک شما در دیتا بیس خود جزو ارزان ترین ملک ها .
یک آژانس معتبر و با تجربه بایستی کارهای زیر را انجام دهد :
فراهم آوردن تمامی اطلاعات آشکار در مورد ملک در بازار امروز .
مشاوره در مورد تمامی ابعاد قوانین شامل قوانین مالیاتی که در این صورت می توانید سرمایه خود  را با حداقل مالیات به خارج منتقل کنید .
و مهمترین مسئله اطلاع از قیمت واقعی ملک شما در شرایط روز .
با توجه به تمامی موارد ، مسئله وعده های پوچ و تهی و رویا گونه نیست ، مهم دید واقعی و انجام تمانی موارد به صورت صحیح و بازار معاملاتی مختص آن روز است .

شرکت مشاوره تولرانس در این راه چگونه ارایه مشاوره می کند ؟

با توجه به تجربه انبوه ، همکاران اینترنتی و بودجه تبلیغاتی بالا ، شرکت تولرانس در کوتاهترین زمان ممکن و واقعی ترین مبلغ ممکن ملک شما را بفروش می رساند. ما یک میش بینی واقعی بسته به تجربه و تقاضای فعلی در منطقه آنتالیا به شما ارایه می دهیم .
تیم ما تمامی مراحل فروش ، کارهای اداری و مالیاتی و ... را به طور کامل برای شما توضیح می دهند.
سرگی در مورد شرکت خود بیشتر توضیح دهید .
شرکت تولرانس در زمینه مارکتینگ املاک ترکیه بالغ بر ۱۵ سال سابقه دارد . کارکنان شرکت به ۱۰ زبان مختلف صحبت می کنند . ما شرکای زیادی در اروپا و خاورمیانه داریم . رفرانس فراوان مشتری و پارتنر های اینترنتی حتی در این شرایط سخت نیز به ما قوت  می دهند .
آدرس اینترنتی شرکت تولرانی به زبان های روسی ، عربی ، انگلیسی ، فارسی ، و هلندی اماده ارایه است و این بسیار مهم است چرا که تقاضا برای املاک ترکیه روز به روز افزایش پیدا می کند .
۱۵ سال سابقه و تجربه مدت بسیار مهم و جدی است .

 عامل موفقیت شرکت شما چیست ؟

موفقیت شرکت ما به ازای شفافیت و درستی در تمانی کار هاست . و نتیجه آن هزاران رفرانس مثبت از سراسر دنیاست. ما امامی رفرانس ها را در سایت ارایه دادیم می توانید با هر کدام از آنها وارد ارتباط شوید تا صحت حرف ما را دریابید .
پس اگر احتیاج به فروش خانه خود در ترکیه به صورت صحیح و سریع دارید می توانید با ما در ارتباط باشید .
خیلی ممنون سرگی . موفق باشید .


سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 532 179 73 37
ارسال پیام