واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

مصاحبه‌ای،که به صورت گفتگو در مورد کسب وکار Toleranceشروع شد

در 13 آوریل ، در نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات سالانه ،که در مجتمع نمایشگاه وتجارت تیشینکا (Tishinka ) در مسکو (روسیه) برگزار شد ، رئیس جامعه کسب و کار ملوز (Mellows) ، سوتلانا Ponomarevaباائلدیریم اوزدن ، مالک ومدیرعامل شرکت Toleranceصحبت کرد.
مصاحبه ، که بهصورت گفتگو درمورد ارزش کسب و کار تلرانس وفلسفه مدیریت آن آغاز شد ، به گفتگوی گرم و دوستانه با زمینه جدی فلسفی تبدیل شد، تامشخص کند که برای هر صاحب و مدیر شرکت خدمات کدام مناسب ‌تر است. و البته ، مهم است که این گفتگو توسط مشتریان Tolerance (وهم‌چنین مشتریان آتی) شنیده شود.
- آقای اوزدن ، تعداد مشتریانی که در سال‌های اخیر ملک و مستغلات در ترکیه خریده‌اند هر ساله درحال افزایش است. آیا فکر می‌کنید هر چیزی در کشور شما به این دلیل تغییر می‌کند؟
- خیر. ماآموزش نمی‌دهیم ، بلکه از یکدیگر یاد می‌گیرند . خارجیها درترکیه راحت‌تر از هر جای دیگری هستند. به نظر من صحبت با ماآسان است ، ما آمادۀ هر گفتوگو ، همکاری و دوستی هستیم ، ماپذیرای هرگونه پیشنهاد و ایده‌های جدید هستیم.
پروژه‌های کسب و کاری که به طور مشترک توسط ترک‌ها و خارجی‌ها انجام می‌شود تقریبا همیشه موفق بوده است.
از جمله عوامل موفقیت من ، نزدیکی زمان کشورهای ما است. به عنوان مثال - پرواز از مسکو به یکی از استراحتگاه‌های ما بیش از دو ساعت طول می‌کشد. می‌دانم ، گاهی اوقات شما زمان بیشتری را درترافیک مسکو برای رسیدن به اداره صرف می‌کنید! بنابراین ، برای انجام کسب وکار باشرکای ترکی ، مذاکره وتوافق باآنها به اندازۀ مذاکره و توافق با شرکت‌های روسی مستقردر مسکو آسان وراحت هست.
به طور کلی ، خارجی‌ها واقعا در ترکیه راحت و در آسایش هستند! واملاک و مستغلات ما یک راه عالی انباشت سرمایه است. آنچه تمامی این موارد به ما می‌گوید این است که همکاری‌های اقتصادی جهانی بین کشورها وجود دارد . که به نوبه خود ،تبادل فرهنگی را شتاب می‌بخشد.
- آیا کلیشه‌هایی هستند که مانع توسعه کسب و کار شما شوند؟
- البته،اسطوره‌هاوتصورات غلطی هست که به طور جدی مانعی برای کار مااست. اول از همه آن مربوط به زیر ساخت‌های تفریحی و وضعیت فرهنگی درکشور هست.
به عنوان مثال ، بسیاری از خارجی‌ها می‌ترسند که ، پس از مهاجرت به ترکیه ،آنها از موارد فرهنگی و تفریحی زندگی ،که در کشورهای خود به آن عادت کرده‌اند جدا بیافتند.
آنها می‌ترسند که کل فراغت در ترکیه به برنامه‌های سرگرمی برخی از هتل‌ها محدود شده باشد. ما باید یک کمپین اطلاعات وسیعی را ایجاد کنیم که به وضوح به مهمانان ما از اقسی نقاط جهان تمامی احتمالا تتعطیلات در ترکیه را اطلاع دهد!
در واقع ، آنتالیا تئاتر اپرا افسانه‌ای دارد ، و بیشتر روزهای سال باز است . با اینحال ، بلیط هر یک از تولیدات فوق‌العاده ما را به راحتی می‌توان در هر نقطه جهان خریداری کرد. ماهمچنین یک جشنواره جاز سالیانه داریم. که نوازندگانی را جذب می‌کند که ،قبل ازاین ، مردم تنها در نیویورک ، پاریس و میلان می‌توانستند آنها را ببینند.
هنگامیکه مردم درخانه و یا آپارتمان خود حداقل چند هفته زندگی می‌کنند ، از منظری کاملا متفاوت ترکیه را می‌شناسند. پس از مدتی، آنها واقعا کشور ما را دوست می‌دارند و در مورد زندگی خود با دوستان و آشنا یا نشان صحبت می‌کنند!
- خریدآپارتمان در ترکیه چه تاثیری در مشتریان شما دارد؟
- من با یک نظریه آشناهستم که افرادیکه در جنوب، در نزدیکی دریا، زندگی می‌کنند به طور مداوم انرژی خورشید ، آب ، هوا دریا را دریافت می‌کنند، و بنابراین می‌تواننداین انرژی را آزادانه صرف کنند. به همین دلیل است که آنها تااین حدآزاد و دارای فکر باز هستند. و مردم شمال ، که ازاین مزایا محروم هستند ، آزاد و دارای فکر باز نیستند زیرا آنها مجبور به صرفه‌جویی درانرژی درونی خودهستند.
در این راستا ،فرض براین است که یک فرد بخاطر تغییر محل اقامت تغییر کند. با این حال ، روز به روز ، سال به سال ، شاهد همه کسانیه ستیم که به دوستان و همسایگان ما در ترکیه تبدیل شده‌اند ، من فکر می‌کنم: اگر یک فرد واقعا دارای فکر و روحیۀ بازی نسبت به جهان هست و می‌خواهد خوشحال شود - همه چیز در دست اوست ، و مطلقا جغرافیا هیچ نقشی ندارد.
اگر چه ، البته ، افراد بعد از خرید املاک و مستغلات درترکیه تغییر می‌کنند. آنها کشور ما را برای خود کشف می‌کنند وواقعا سنت‌ها وفرهنگ آنرا می‌پذیرند. برخی ازتغییرات در شیوه زندگی رخ می‌دهد ، اما عادات ، شخصیت - همه این‌ها باقی می‌ماند ،زیرایک انسان همیشه خودش باقی می‌ماند.
جهت احترام ، ما خودمان قبل از فروش آپارتمان ، و پس از آن به طور یکسان رفتار می‌کنیم! وباهریک از مهمانان - با شادی و احترام - رفتار می‌کنیم تا به آنها احترام بگذاریم. این فلسفه کسب و کار ما ، پایه و اساس و ماهیت آن است. با فروش مسکن ، برقراری ارتباط با مشتریان خود را ادامه می‌دهیم و علاقه خودرابه امور نشان می‌دهیم. و مشتریان برای همیشه دوست ما می‌مانند.
خانواده‌هایسهچهارنفره،که ازمامسکن خریداری کرده‌اند،هرروز به عنوان مهمان از اداره ما بازدید می‌کنند. آنهابا سوالات خود می‌آیند: سوال‌های مربوط به خانه ، سوال‌های حقوقی ، مربوط به حل و فصل زندگی روزانه خود. گاهی اوقات فقط برای صحبت می‌آیند. خدمات پس از فروش مهم‌ترین چیز برای ایجاد تاثر انسانیاست ،و آن این است که در سطح بالایی در Toleranceتوسعه یافته است. برای مابسیارمهم است تا ارتباط خود را بامشتریان از دست ندهیم.
- به نظر شما ،تفاوت Tolerance از شرکت‌های دیگر ارائه مسکن در ترکیه چیست؟
- نام شرکت ما - Tolerance - خودش معنی خاصی دارد. Toleranceکلمه‌ای است که در سراسر جهان دارای معنی جهانی است .دراین کلمه ما تمام ارزش‌هاییکه در کسب وکار خود قرار داده‌ایم هست. Toleranceبه عنوان یک رویکرد ویژه به مردم و ساخت و ساز منحصر به فرد خود ، شبیه به هیچ چیز دیگری جزشادی نیست .آن دارای ارزش زیادی است.
در صورتیکه هیچ شور و نشاط و حیاتی در کسب و کار شما وجود نداشته باشد ، قادر به انجام هیچ کاری نخواهید بود. بدون وجود یک رویکرد صادقانه انسانی هیچ توسعه‌ای وجود نخواهد داشت. اعتماد و پذیرفتن مسئولیت وعده‌های خود - اساس کسب و کار ما است. راستگویی و صداقت تبدیل به پایه و اساس دوستی ، کسب و کار ، و (یا) همکاری با کسانی می‌شود که امروز فقط با یک سوال درمورد خرید یک آپارتمان به پیش ما می‌آیند.
من حتی Toleranceرا کسب و کار نمی‌نامم ، چراکه این شغل فوق‌العاده برای ما ، و مخصوصا برای من ، خیلی بیشتر از یک روش کسب و کار هست.
من می‌خواهم این باور باشد که ما Tolerance هستیم که برای خوشحالی مردم تلاش می‌کنیم.


سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 532 179 73 37
ارسال پیام