واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه در چنین لحظه از زمان احتمالا یکی از بهترین سرمایه گذاری است که شما می توانستید که تا حال انجام بدهید. وضعیت بحرانی که فعالا در اروپا و شرق میانه در جریان است تاثیر خیلی زیادی در بازار و اقتصاد ترکیه نکرده است

property in turkey.JPG

.

نظر به ژورنال وال استریت که در مقاله اخیر خود در باره اقتصاد ترکیه چینن نوشته است: اقتصاد ترکیه نسبت به کشور های دیگری در حال توسعه می باشند رشد بیشتری داشته است، باوجود داشتن وضعیت بحرانی اجتماعی و سیاسی. علاوه بر آن این کاملا ممکن است که شما یک قیمت معقول را دریافت کنید، همچنان لیره ترکیه درتلاش برای کاهش فاصله خود با بازارهای اصلی مانند اروپا و امریکا است.

در این جا بسیار از مکان های عالی در سطح دنیا است که شما را شگفت زده خواهد کرد، نه تنها شهرستان های اصلی بلکه ویلا های و روستایی که در وسط آن ها مناظره  شگفت انگیزه وجود دارد.

خرید ملک در ترکیه ارزش بیشتری از چیزیی که شما فکر می کنید دارد،چونکه رشد اقتصاد ترکیه افزایش خوب نشان داده است و شما می توانید به راحتی مالکیت خود را تغیر بدهید. اگر شما صاحب یک مالکییت خوبی مانند ویلا، خانه  باشید و خواهان فروش آن باشید شما با هیچ گونه مشکل برای فروش آن در بازار های ترکیه روبرو نخواهید شد، اما اگر شما خواهان به کرایه دادن آن به کسی دیگری هستید میتوانید به راحتی کرایه بدهید وشرکت ما در این زمینه هم کمک می کند.

به طور مثال  مشاوران املاک و مستغلات امکان به کرایه دادن خانه خریداری شده را ندارند اما ما همیشه برای تمام مشتریان خود در انجام این عمل کمک کردیم  و ما تمام امکانات و روشهای استفاده از ملک خریداری شده را به صاحب آن می دهیم

لیست بهترین مکان ها برای دیدن در ترکیه:

املاک در استانبول: استانبول یکی از مشهور ترین شهرهای ترکیه است و اگر ما آن را در داخل کشور های اروپایی مد نظر بگیریم در آن صورت بزرگترین شهر در اروپا و کشور های اروپایی می باشد. استانبول  پایتخت ترکیه نمی باشد، با این حال استانبول از جمله یکی از محل های گردشگری جهان می باشد در این مدت اخیر تعداد بازدیده کننده کاهش پیدا کرده است اما هنوز هم در میان 10 مکان برتر سراسر جهان است.

در این حالت خرید ملک در استانبول می تواند یک انتخاب مناسب برای سرمایه گذاری شما باشد چونکه به دلیل تجدید و ترمیم دوباره مکانها در برخی از مناطق ارزش ها خود را دو برابر ساخته به خصوص ترمیم دوباره ملک ها در مرکز شهر و به طور مدوام مدرن ساختن ملک ها سبب افزایش قابل توجه در قیمت های ملک ها شده است

زندگی در استانبول می تواند بسیار پر هرج و مرج باشد اما با انتخاب دقیق موقعیت شما می تواند یک زندگی آرام و راحت از ریتم باور نکردنی یکی از بزرگترین شهر های جهان داشته باشید.

املاک در آنتالیا آنتالیا یکی از محل های  برای گردشگران اروپایی و روسی است. آنتالیا کنار دریای مدیترانه و احاطه شده توسط کوه های توروس می باشد که ارایه کننده یکی از زیبا ترین مناظره ترکیه است. در 10 سال گذاشته جمعیت آنتالیا دوبرابر شده است که اکنون دارای 5،1 میلیون شهروند است. ترکیبی از طبیعت عالی و زبیایی های تاریخی ارایۀ کننده بهترین منظره های برای بازید کنندگان آن است. بخاطر موقعیت جنوبی آن آنتالیا تقریبا دارای آب و هوا گرمیسری با درجه حرارت بالا در فصل تابستان و بارش باران های سنگین در طول فصل زمستان است.

با وجود شرایط سخت، مردم ترکیه و همچنین گردشگران خارجی عاشق این شهرستان هستند.تا حال، شهروندان خارجی نسبت به شهر های دیگر ترکیه به مقدار زیادی در آنتالیا زندگی میکنند واز زندگی کردن در چنین شهر باستانی و زیبا لذت می برند.

املاک در فتحیه فتحیه همچنین مانند آنتالیا یکی از شهر های توریستی با فضای بین المللی است. زندگی شب بسیار عالی و به دلیل موقعیت نزیک به آنتالیا و همچنان دارای طبیعت بسیار مشابه و شگفت آور مانند آنتالیا می باشد.

ترکیبی از طبیعت عالی و میراث تاریخی قابل توجه است، اگر چه شهرستان کوچکی است اما ما به این باور هستم موقعیت بسیار عالی برای کسانیکه خواهان موقعیت آرام و راحت بخش در نزدیکی یکی از زیبا ترین ساحل های ترکیه هستند فتحیه بهترین انتخاب برای زندگی راحت می باشد.

یک
نگاه به  پیشنهادات ما کند، جهت پیدا کردن بهترین ملک ها برای فروش در
ترکیه ما تماس بگیرید، برای کمک کردن به شما خوشحال خواهیم شد

سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 532 179 73 37
ارسال پیام