واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

نظرات مشتریان ما

ما خوشحال هستیم و افتخار می کنیم که با بیش از 10 سال سابقه کار، به خاطر اصول، رفتار و کار حرفه ای صادقانه مان، بسیاری از مشتریانمان به دوستان مان تبدیل شده اند. مراجعه ها و توصیه های آنها سرمایه ی بسیار ارزشمندی برای ماست که می تواند به نوبه ی خود در نتیجه ی سالها کار بدون عیب و نقص بوجود آمده باشد. فهرست مشتریان ما بسیار گسترده و زیاد است اما با توجه به شرایط و موقعیت، در اینجا شما تنها می توانید آن تعداد از مشتریانی را که رضایت خودشان را در رابطه با کار ما اعلام کرده اند ببینید...

Sergey Volchenkov
مدیر اجرایی, Tolerance-Homes

 • Nikolay Andrianov, Nikolay Andrianov
  دو سال پیش من با یکی از شریکان تجاری خود تصمیم گرفتیم که در دسمبر سال 2007 در ترکیه برای همکاران خود یک جلسه تفریحی ترتیب بدهیم. از آنجا که من از خیلی قبل مایل به خریدن خانه در ساحل بودم، تصمیم گرفتم که با یک تیر دو نشان بزنم: از اینترنت چند سایت خوب انتخاب کردم ، زنگ زدم و ما قرار ملاقات گذاشتیم. من شانس آوردم، ملاقات اول با شرکت «تولرانس» بود. سپس این قضیه به اینگونه صورت گرفت:
  1. پس از تعدادی بازدید، من یک ویلا را از پروژه مشترک «تولرانس» و SEYAH construction group انتخاب کردم.
  2. مکان ویلای خودرا در اطراف روستا تعیین نمودم.
  3. در دسمبر سال 2007 انعقاد قرارداد را انجام دادم.
  4. در آوریل تابستان سال 2008 من با خانواده ام برای تفریح و مجهز کردن خانه به اینجا آمدیم.
  5. بهار سال 2009 ، وقتی دوباره برای تفریح آمدم، به من تاپو را دادند.
  من بسیار خوب درک می کنم که در این پنج قدم ساده، از ساخت خانه تا گرفتن تاپو، زحمات بسیار بزرگ تیم شرکت «تولرانس» و SEYAH construction group هست. از این روی از ایشان بسیار متشکرم.
  من و خانواده ام به خصوص از رییس محترم شرکت SEYAH construction group ، آقای سلم بای بایکار، برای ساخت و ساز حرفه ای و کیفیت بالای ساختمان، سپاسگذاری می کنیم. بعدی
  با احترام زیاد، آندریان اف ن. ن شماره تلفن: +7 495 509 69 77 پست الکترونیکی: ann@rosagrochim.ru کوچک نمایی
  تلفن
  +7 495 509 69 77
  ann@rosagrochim.ru
 • Natalya and Konstantin Kirpichnikov's, Natalya and Konstantin Kirpichnikov's
  قدردانی خود را برای کارمندان آژانسی تولرانس برای کمک حرفه ای در انتخاب و خرید اپارتمان در آنتالیا اظهار می کنم.
  از آغاز ارتباط، کارمندان به طور مداوم معامله را تحت نظارت داشتند، پشتیبانی مستقیم ارائه می کردند و در حل و فصل مسائل که در طول اجرای آن به وجود می آمد، کمک می نمودند.
  می خواهم به حسن نیت و توجه خوب کارمندان تولرانس نسبت به همه مشتریان خود تأکید بکنم و برای انجام حرفه ای مسؤلیت آنها، به ایشان اظهار سپاس بکنم.
  معتقد هستم که آژانسی تولرانس در حقیقت یکی از بهترین ها در ساحل دریا به حساب می آید. بعدی
  ناتالیا، کنستانتین کرپیچنک اف ها شماره تلفن: +7 903 597 62 82 پست الکترونیکی: 9608360@mail.ru کوچک نمایی
  تلفن
  +7 903 597 62 82
  9608360@mail.ru
 • Elena, Elena
  از آژانسی املاک «تولرانس» با مدیریت س. و. ولچنک اف برای کمک حرفه ای و با کیفیت در خرید ملک در آنتالیا، متشکریم. بعدی
  یلینا شماره تلفن: +7 985 924 61 88, +7 916 204 58 93 پست الکترونیکی: ins@mail.ru کوچک نمایی
  تلفن
  +7 985 924 61 88
  ins@mail.ru
 • Samira Bahramova, Samira Bahramova
  من سمیرا بهرام اوا می خواهم از شرکت تولرانس برای خدمات حرفه ای و توجه خوب به مشتریان، اظهار سپاس بکنم. من با وجود اقامت در آلانیا، احساس غربت و دوری از رياروسیه نکردم، زیرا در اینجا تعداد زیادی از روس ها زندگی می کنند و از زیبای اینجا لذت می برند. در اینجا برای ما آنچنان خوش می گذرد که می خواهم بار دیگر از کارمندان «Tolerance» و بویژه از : ویکتوریا کولیش اوا و حسن عریق برای کمک در انتخاب و خرید ملک تشکر بکنم. آنها ضمن کنار آمدن با مشتریان، شرایط بسیار خوب وام بی سود را ارائه می دهند و در آماده سازی اسناد در تمام مسایل کمک می کنند.
  برای «Tolerance» و کارمندانم آن سلامتی، توسعه و موفقیت در فعالیت و تمام خوبی ها و خوشی ها را آرزو می کنم. بعدی
  با احترام، بهرام اوا سمیرا شماره تلفن: +90 536 233 42 87 کوچک نمایی
  تلفن
  +90 536 233 42 87
 • Sergey Terehov, Sergey Terehov
  من در آلانیا آپارتمان خریدم، با تیم شرکت «Tolerance» که در آلانیا فعالیت می کند، روابط نزدیک داشتم و دارم. اینها مدیر علی ایگدی، مسؤل حمل و نقل حاجی آگوتچی و (در حال حاضر) ویکتاریا کولیش اوا هستند.این دوستان را در امور ظریفی همچون خرید ملک به عنوان متخصصان عالی و انسان های مؤدب توصیه می کنم. بعدی
  سرگی تیرخ اف شماره تلفن: +7 906 334 27 77 پست الکترونیکی: volkovst@yandex.ru کوچک نمایی
  تلفن
  +7 906 334 27 77
  volkovst@yandex.ru
 • Margarita Kuleshova, Margarita Kuleshova
  از تمامی کارمندان دفتر Tolerance متشکریم. با وجود مشکلات زیادی که مربوط به تفاوت قوانین کشور های ما بود و بسیار موارد برای ما روشن نبود، کارمندان Tolerance در روند ثبت اسناد، این موارد را به ما توضیح دادند و برای انجام موفق ثبت نام ، تمام تمام تلاش خود را به کار گرفتند. برای مراقبت و کمک ایشان در ثبت نام سپاسگذارم! مناسبات دوستانه، حوصله و دقت کارمندان، بلافاصله مشتریان را به شرکت شما جلب می کند!برای شما رشد و توسعه، برای تیم شما فروش خوب و تمامی خوشی ها را آرزو می کنم. بعدی
  مارگاریتا شماره تلفن: +7 926 836 56 08 پست الکترونیکی: margo08081@yandex.ru کوچک نمایی
  تلفن
  +7 926 836 56 08
  margo08081@yandex.ru
 • Ermolin Anatoliy and Kravtsova Olga, Ermolin Anatoliy and Kravtsova Olga
  در فوریه سال 2009 من یرمولن آناتولی و اولگا کراوس اوا به شرکت شما (نمایندگی در روسیه) مراجعت نمودیم که برای ما یک آپارتمان خوب و ارزان در ترکیه، منطقه آلانیا،نزدیک به در انتخاب بکنند. با ما نماینده شرکت، خانم یلینا گوریسکایا همکاری کرد. او تمام نظم و قواید خرید ملک در ترکیه را به طور مفصل به ما توضیح داد. چه اسنادی لازم است و عموماً به تمام سؤالات ما مؤدبانه و بدون سرپیچی پاسخ گفت.
  دو بار با درخواست ما موادی در مورد آپارتمانی که به فروش گذاشته شده بود، تصاویر، قیمت، نما از پنجره و غیره فرستاده شد. گزینه های متعددی پیشنهاد شده بود و ما نمی توانستیم زود تصمیم بگیریم. یلینا با صبر و حوصله با ما کار می کرد، توصیه می کرد و به سؤالات پاسخ می گفت. ما روس ها، که به خشونت عادت کرده یم، از همکاری و احساس خدمات و برخورد به شیوه اروپای نسبت به ما خیلی خوشحال شدیم. ما از ریاست شرکت متشکریم برای انتخاب خیلی خوب کارمندانی که نمایندگی این شرکت را در مسکو خوب انجام می دهند. احسنت به شما!
  در نهایت ما آنچه که می خواستیم را انتخاب کردیم و در آوریل سال 2009 برای انتخاب و انعقاد بی واسطه قرارداد به ترکیه آمدیم. در آلانیا ما را خیلی خوش پیشواز گرفتند. در طول ده روز با ما گروهی افراد از دفتر شما در آلانیا کار کردند: حسن عریق دبیر، مترجم ویکتاریا کلیش اوا ، راننده (می ترسم که اسم ایشان را اشتباه بگویم-NEVAF OGUTGU ) .
  هر صبح ما را از هتلی که در آن اقامت داشتیم، (با اولین زنگ) می گرفتند و گزینه ها را نشان می دادند، صبورانه به امیال کراوس اوا.آ. گوش می دادند. شامگاهان ما در دفتر جمع می آمدیم و گزینه هارا موردی بحث و بررسی قرار می دادیم، ما را با چایی و بیسکویت ضیافت می کردند و دوباره به هتل می بردند.
  چنین احساس می کردیم که انگار نزد دوستان خوب خود آمده یم، حتی رفتن نمی خواستیم و از اینکه این قدر وقت آنها را گرفتیم، خودرا ناراحت احساس می کردیم.
  بلاخره ما آپارتمان را انتخاب کردیم و ثبت نام شروع شد. سپس ما را به مغازه های آوردند که در آنجا می توانستیم مبلمان، رادیو و تلویزیون و دیگر لوازم خانه را بخریم. همچنین به ما قول دادند که در تمام مسایل مربوط به اقامت شهروند خارجی در دیگر کشور، کمک بکنند.
  همه چیز را نمی توان در یک نامه نوشت . ما از شما متشکریم برای خدمات عالی و انتخاب کارمندان خوب در دفتر شرکت شما در آلانیا. ما از کارمندان شما و کار آنها آنقدر خوشمان آمد که هنگام انعقاد قرارداد و پرداخت مبلغ ما حتی شک و تردیدی نکردیم که می توانند سر ما کلاه بگذارند.
  ما بسیار خوشحال هستیم که سرنوشت ما را با کارمندان شما به هم آورد و ما به آنها مراجعت کردیم. امیدواریم که در مدت اقامت در ترکیه باز با ویکتوریا و با حسن -راننده بسیار خوب، وا بخوریم.
  چنین کیفیت خدمات در آژانسی های املاک روسیه، بسیار نادر است. در آژانسی های کشور ما کارمندان اصلاً بی ادب و خشن و فریبکار، در آژانسی شما مؤدب و مهربان و با حوصله و قابل اعتماد هستند.
  به هم دوستان خود توصیه می کنیم که هنگام خرید آپارتمان در ترکیه، به شرکت TURKEY مراجعت بکنند.
  احسن به شما! خیلی خوب کار می کنید. تشکر ویژه به مدیریت دفتر شرکت شما در آلانیا! تنها متخصص حرفه ای می تواند کار دفتر را اینگونه با کیفیت عالی مدیریت بکند. بعدی
  مشتریان شما کراوس اوا اولگا یرمولین آناتولی شماره تلفن: 8-903-754-52-73, +905423856087 کوچک نمایی
  تلفن
  8-903-754-52-73
 • Aleksey, Aleksey
  هر کسی که در خارجه خانه خریده باشد، با من موافق خواهد بود اگر بگویم که این کاری است خیلی پور درد سر، عصبی کننده و همراه با ریسک. از چه شروع باید کرد؟ کدام آژانسی املاک را انتخاب باید نمود؟ چگونی خلوص معامله را بررسی باید کرد و در کشوری که قوانینش را بلد نیستی، که به تو کمک می کند؟ در آغاز، این و بسیار دیگر سؤالات پیش می آید. آژانسی آملاک «خانه مبارک» که نماینده شرکت ترکی TOLERANCE-HOMES می باشد، در برطرف کردن شک و شبهه و ترتیب بازدید مطالعاتی رایگان به آنتالیا، کمک نمود.
  در طول سه روز در آنتالیا، در روزهای تعطیلات کریسمس،TOLERANCE-HOMES مفیدترین پیشنهادات را نشان داد. در همان روز اول انتخاب صورت گرفت و در دو روز بعدی تمام اسناد آماده شد تا که مرحله بعدی معامله بدون حضور من انجام شود. در طول شش ماه بعدی، سرگی (TOLERANCE-HOMES) مرا در جریان روند معامله قرار داد و برای من گواهی حقوق مالکیت خصوصی تاپو را گرفت. من با خانواده ام برای تفریح به آپارتمان خود رفتیم. صبح به آنجا رسیدیم، سرگی در انتخاب مبلمان به ما کمک کرد و شام همان روز آپارتمان مجهز شد. در طول تفریح ما، سرگی تمام مسایل پیش آمدا را رفع کرد. اما همکاری ما با TOLERANCE-HOMES قطع نشد.با مبلغ اندکی قرارداد منعقد کردیم که طبق آن، شرکت تمام صورت حساب ها و مالیات را پرداخت می کند، ملاقات ها را ترتیب می دهد، در عدم حضور ما از اموال ما مراقبت خواهد کرد و باز بسیاری از موارد امثال اینکه شما نمی خواهید زمان تعطیلات خود را صرف انجام آنها بکنید.
  با خدمات خوب آژانسی املاک "خانه خجسته" و شرکت TOLERANCE-HOMES ، خانواده من مالک خوشبخت آپارتمان در ساحل شد. امیدوارم این اظهار نظر من به خریداران ملک کمک می کند که انتخاب درست خود را انجام بدهند. بعدی
  الکسی پست الکترونیکی: alexeypetrovich@list.ru کوچک نمایی
  alexeypetrovich@list.ru
 • Irina, Irina
  در اوایل سال 2008، خانواده ما قطعا تصمیم گرفت که در ساحل دریا در آنتالیا (ترکیه) برای استفاده به عنوان یک ویلای دور، یک آپارتمان بخرد. علاوه بر مزایای مورد انتظار از چنین عمل، خطرات احتمالی در فرایند خرید و ثبت نام نیز مورد بررسی قرار گرفت. در راه به سوی این هدف ، احتمال زیاد بود که ما با فریبکاران حرفه ای در تجارت املاک خارجی، آژانسی های دارای اعتماد به نفس ولی بی کفایت درامور ثبت نام املاک خارجی، ساختمان سازان غیر حرفه ای با میانجی های ایشان و مشکلات عظیم در پرداخت های مالی قرارداد روبرو بشویم. بدابر این مرحله اول در این امر - انتخاب آژانسی املاک خوب و دارای صلاحیت از میان نامگوی متعدد نه تنها فروشندها، بلکه از میان مالهای مورد فروش است (بعضی اوقات در میان نامگوی ارائه شده نه تنها خانه و آپارتمان، بلکه محصولات سنایع چرمی و زرگری و تور به مکان های آبشار نیز به نطر می رسد).
  از میان ده ها آژانسی های املاک در آنتالیا، ما همکاری با آژانس املاک و مستغلات "TOLERANCE-HOMES" انتخاب نمودیم. در این انتخاب چند عوامل مؤثر بود: نمایش چندین خانه و آپارتمان های ساخته شده و در مراحل مختلف ساخت و ساز قرار داشته، توضیح روشنی از هر مرحله از توسعه روابط ما، ارائه مجوز از آژانسی ها و شرکت های سازی. اطلاعات مهم این بود که سازنده مورد نظر، از حساب خود می سازد نه با استقاده از وام ها و اینکه آژانسی در حال حاضر دارای ساختمان متعلق به خود می باشد. یعنی آنها می توانستند در حال پیش آمدن مشکلی از نظر مالی پاسخگو باشند. به زودی بحران مالی که اتفاق افتاد، لزوم متوجه این مسأله را تأیید کرد.
  در این امر وب سایت شرکت نیز نقش مهمی دارد. ما از وب سایت آژانسی راضی هستیم. راهنمایی آسان، جستجوی پیشرفته، پروفیل های دقیق از امکانات پیشنهادی، عکس های خوب و مقالات جالب کارمندان، مارا در شناخت شرکت کمک کرد. همچنین امکان مطالعه طرح آپارتمانها، نقشه و توسعه منطقه نیز به درد ما خورد. به طور کلی، کاری خوب و سایتی عالی که به طور مفید از سایر منابع مشابه ممتاز است.
  گروه فوق العاده خود آگاه، کارکنان با تجربه و صمیمی آژانسی، که نه تنها در دفتر، بلکه از طریق تمام کانال های ممکن ارتباطات امروز: ایمیل، اسکایپ و تلفن های مسکو و ترکی در دسترس قرار دارند.
  در نتیجه ما توانستیم که یک تصویر کاملی از بازار املاک مورد نظر خود دریافت نمایم و گزینه های از آپارتمان را به نظر ما با مفید ترین شرایط را پیدا بکنیم. در جریان کار، رهبر معامله - سرگی ولچنک اف - ویژگی هایی نشان داد ، به مانند توانایی انجام مذاکرات پیچیده ای بین ما و ساختمان سازان ترکی، و همچنین توانایی برای هماهنگ کردن اقدامات طرفین. ضمناً او سعی می کرد تمام خواسته های ما را به عنابت بگیرد، بنا بر این آپارتمان های ارائه شده چاسخگوی خواسته های ما بود. ما هنگام بازدید آپارتمان ها و انعقاد قرارداد در مراحل متعدد اداری و بانکی از هواداری او راضی و خوشحال شدیم. سبت نام آپارتمان منتخب ما هنوز در مراحل ابتدائی ساخت و ساز شروع شده بود و لذا ما هر ماه از شرکت عکسها و گذارشات تازه در مورد روند ساخت و ساز دریافت می کردیم. از خدمت خانم اینا چرنیاوسکوی بسیار راضی هستیم، که در روند خرید آپارتمان به ما کمک حرفه ای وهمجانبه نمود. با کمک او ما توانستیم آپارتمان دلخواه خود را با قیمت دلخواه بخریم. ای همچنین در مسایلی اقامت در ترکیه و خرید مبلمان و دیگر لوازمات نیز به ما کمک های همجانبه خود را دریغ نداشت. راننده، آقای تانر یوریوک، نه تنها در امور حمل و نقل به ما کمک نمود، بلکه از طریق دوستان خود، روند ثبت نام را آسان سرعت بخشید و آسان تر نمود.
  از دقایق نخستین ملاقات، مدیر آژانسی آقای یلدریم ازدین، فضای اعتماد و اخلاق نیک را در چنین روند مرکبی به مانند خرید ملک ، ایجاد می کند.
  هنگام همکاری با این افراد هیجانات زاید از بین می رود. رویکرد حرفه ای به کار و روش غیر رسمی به مشتریان احساس می شود. تمام روند معامله تا دریافت اسناد لازم، از جانب آنها کنترول می شود. در زمان دشوار بحران مالی بین المللی، بسیاری از خریداران املاک به ما در مورد این آژانسی برای کمک در تجدید و تسهیل روند پرداخت، حرف های خوب گفتند.
  ما به خانه نو خود نقل مکان کردیم! تاپو را نیز دریافت کردیم، با کمک آژانسی عقد تمام قرارداد لازم مربوط به خدمات را انجام دادیم و مسایل مربوط به اقامت خوب در مکان جدید را حل نمودیم. اما همکاری ما با آین آژانسی با این تمام نشد.آژانسی تمام مسئولیت نگهداری مسکن : پرداخت به موقع تمام حساب های لازم، حفظ نظم و نظافت منطقه و استخر، و حل تمام مسائل مربوط به مسکن و اقامت را که ممکن است پیش آید را بر عهده گرفت.
  با کمال خوشحالی به دوستان خود آژانسی "TOLERANCE-HOMES" را توصیه می کنیم و اگر به خدمات آژانسی املاک نیازمند شویم، حتماً به این آژانسی مراجعت می کنیم! بعدی
  ایرینا شماره تلفن: +7 926 708 69 40 کوچک نمایی
  تلفن
  +7 926 708 69 40
 • Lidia Faizova, Lidia Faizova
  وقتی ما تصمیم گرفتیم که در ترکیه ملک بخریم، سؤالی پیش آمد: «به که اعتماد بکنیم؟». آری، اعتماد مهم است، چون تقریبا تمام روند رسمی ثبت اسناد معامله خرید، به علت طولانی بودن زمان آن و عدم دانش زبان، در غیب خریدار صورت می گیرد.
  از سه آژانسی انتخاب نموده ما، «تولرانس» بیشتر مورد اعتماد ما قرار گرفت و ما در انتخاب خود اشتباه نکردیم. کارمندان این شرکت صادق و دقیق هستند. به خصوص می خواهم از سرگی ولچنک اف تشکر بکنم که در طول زمان معامله امور مربوط به این روند را بسیار شایسته و حرفه ای انجام داد.
  پس ار دریافت تاپو نیز ما در حفظ منافع خود در ترکیه با «تولرانس» همکاری خود را ادامه می دهیم. بعدی
  لیدیا فایز اوا پست الکترونیکی: lidijafaizova@mail.ru کوچک نمایی
  lidijafaizova@mail.ru
صفحه :
برای کسب اطلاعات بیشتر
تاریخ و افتخارات
چرا ما؟

سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 242 259 52 21
ارسال پیام