واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

کاش

کاش (Kaş)

کاش، یک منطقه­ی مدیترانه­ای با تابستان­های آفتابی و زمستان­های معتدل و بارانی است. کاش، عمدتا دارای سواحل سنگریزه­ای است که برخی از آنها برای شنای کودکان مناسب نیتسند اما بهترین اسکله را برای قایق­ها و لنج­ها دارد. این شهر دارای مناطق دیدنی بسیاری است که به دو صورت طبیعی و مدرن هستند و در تمام سال برای گردشگران قابل بازدید می­باشند: شهر لیسیان، آمفی تئاتر باستانی، معبد و زیبایی­های دنیای زیر آب در نواحی مخصوص غواصی. املاک این منطقه به صورت آپارتمان­ها و ویلاهایی هستند که اکثرا چشم انداز زیبای دریا را دارا می­باشند. نرخ پایین جرم، طبیعت بکر و تفریحات ساحلی – همگی مورد علاقه­ی گردشگران اروپایی هستند و بنابراین قیمت­ها در این منطقه بالاتر از سطح متوسط است.

موقعیت و آب و هوا. منطقه­ی مدیترانه­ای کاش در 200 کیلومتری غرب آنتالیا و 150 کیلومتری شرق فرودگاه بین المللی دالامان قرار دارد. این ناحیه دارای آب و هوای زیراستوایی مدیترانه­ای با تابستان­های آفتابی پنج ماهه است و زمستان­های تقریبا بارانی را دارا می­باشد.

ساحل و دریا. دریای مدیترانه­ای کاش بسیار تمیز و زلال است و رنگ بسیار زیبا و فوق العاده­ای دارد. سواحل این قسمت اکثرا به صورت سنگریزه­ای بوده و برای شنای کودکان مناسب نیستند. مدرن ترین و بزرگترین اسکله­ی ساحلی برای قایق­ها و لنج های تفریحی اخیرا در کاش ساخته شده است.

دسترسی آسان. از ایستگاه مرکزی اتوبوس آنتالیا به کاش، اتوبوس­ها به صورت منظم حرکت می­کنند (زمان سفر در حدود چهار ساعت). اگر شما با اتومیبل از آنتالیا به کاش می­روید، به دو ساعت زمان نیاز خواهید داشت. همچنیان می­توانید از فرودگاه دالامان با اتومبیل به کاش بروید که باز هم نیازمند دو ساعت زمان خواهید بود. اگر بخواهید با اتوبوس از دالامان به کاش بروید، می­توانید بدون هیچ مشکلی به فتحیه رفته و سپس از آنجا خود را به کاش  برسانید.

مکان­های دیدنی. تا قرن اخیر این شهر به یونانی­ها متعلق بود و بنابراین تاثیر فرهنگ و سنت­های معماری یونان همچنان در این شهر احساس می­شود. در تمام سال درب­های یک آمفی تئاتر یونان باستان به روی بازدیدکنندگان باز است که به قرن اول پیش از میلاد بازمی­گردد و معبد لیسیان نیز مربوط به قرن چهارم پیش از میلاد است. کاش به سادگی به شهرهای تلوس، اگزاتوس، پاتارا و میرا نیز دسترسی دارد. در 50 کیلومتری کاش، ساکلیکِنت جورج واقع است و دارندگان ویزای شینگن می­توانند از جزایر کاستلوریزو در یونان نیز دیدن کنند، که از طریق دریایی فقط 7 کیلومتر با کاش فاصله دارد.

امنیت. در شهرهای کوچک، که در آن اکثر مردم چهره­ی یکدیگر را می­شناسند، نرخ جرائم بسیار پایین است. افراد محلی و گردشگران در طول روز و شب در این منطقه­ احساس امنیت می­کنند.

آموزش. کاش دارای مدارس دولتی است که به زبان ترکی تدریس می­کنند، و در شهر فتحیه در 30 کیلومتری کاش نیز مدارسی برای افراد خارجی وجود دارد.

فرهنگ و آداب و رسوم. در این شهر رستوران­های کوچک بسیاری وجود دارد که غذاهایی از گوشت، مرغ و ماهی را ارائه می­کنند. در این منطقه ماهیگیری سنت دیرینه­ای دارد، بنابراین شما همیشه می­توانید از بازار ماهی­های تازه­ای را خریداری نمایید. یک منطقه­ی تفریحی جدید برای قایق سواری یا کرایه­ی کشتی در این مکان تاسیس شده است. در تابستان­ها شما می­توانید در طول ساحل قایق سواری کنید و یا در دریا شنا نمایید. همچنین می­توانید از شهر ککووا نیز دیدن کنید. زیبایی­های دنیای زیر آب بسیاری از غواصان را به منطقه­ی کاش می­کشاند.

هزینه­ی زندگی. محیط عالی، تفریحات دریایی، هتل­های قدیمی، و ویلاهای اجاره­ای، همگی توجه گردشگران ثروتمند سراسر دنیا را به سمت کاش جلب می­کنند. در نتیجه، قیمت­های این منطقه بالاتر از سطح متوسط است.

مزایای کوچک بودن شهر. جمعیت کاش کمی بیشتر از 6000 نفر است. سکنه­ی محلی عمدتا به خدمات گردشگری یا ماهیگیری ساحلی مشغولند. فضای این شهر بسیار آرام است، و به همین دلیل بسیاری از افراد اروپایی و مخصوصا انگلیسی این منطقه را می­پسندند.

املاک در کاش. آلمانی­ها و بریتانیایی­ها اولین خریداران آپارتمان­ها و ویلاهای خصوصی در کاش بودند، به همین دلیل است که سطح کیفیت ساخت و ساز و طراحی داخلی این ساختمان­ها بسیار بالا است. کاش به دلیل داشتن تعداد زیادی از آپارتمان­ها و ویلاها با منظره­ی دریا متمایز است. به دلیل آن که تعداد زمین­های قابل توسعه بسیار محدود است، قیمت املاک این منطقه بالا بوده و هر سال نیز افزایش بیشتری می­یابد.

برای کسب اطلاعات بیشتر
کاش

سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 532 179 73 37
ارسال پیام