واحد پول

 • RUB Russian Ruble
 • USD United States Dollar
 • EUR European Euro
 • TRY Turkish Lira
 • KZT Kazakhstan Tenge
 • IRR Iranian Rial
 • UAH Ukraine Hryvnia
 • SEK Sweden Krona
 • AED United Arab Emirates Dirham
 • LYD Libya Dinar
 • SAR Saudi Arabia Riyal
 • JOD Jordan Dinar
 • QAR Qatar Riyal
 • KWD Kuwait Dinar
 • GBP British Pound

املاک فروشی در بودروم

بودروم یکی از زیباترین شهرها در کل ترکیه است.این شهر زیبا با واقع شدن در Bodrum Peninsula همه چیز دارد: جاهای پیچیده و پیشرفته برای صرف شام و خرید، دسترسی به سواحل زیبا و بقایایی از دنیای باستان. هرکسی که در بدروم باشکوه زندگی میکند، از امتیاز مناظر نفیس دریا و چشم اندازهای اطراف، دسترسی به سواحل دوست داشتنی و مستغلاتی که ارزش شان همواره درحال افزایش میباشد، برخوردار است. بودروم شهری درجه یک همراه با یک حس و حال دنیای قدیم و مکانی عالی برای زندگی آرامتر یا گذراندن چندماه باارزش میباشد. همچنین شهر بسیار خوبی برای کسب درآمد از طریق اجاره دادن املاک است. اجاره دادن بویژه طی فصول شلوغ یک فعالیت سودآور محسوب میشود.

تاریخچه خیره کننده بودروم

طی دروان باستان بودروم یکی از مهمترین مکان ها در ترکیه بود.

یادگاری ها و آثاری از تاریخ شناخته شده در سرتاسر بودروم یافت میشود. بودروم پیشتر با نام Halicarnassus شناخته میشد. این شهر قدیمی توسط یونانی ها ساخته شده بود و بعنوان دروازه بسیار مهمی برای آن منطقه عمل میکرد. پس از سقوط Halicarnassus بودروم بدست Hospitallers ایجاد شد. این صلیبیان نشان مسیحیت را بر بودروم قرار دادند که تا به امروز وجود دارد. این شهر از امپراطورهای ایرانی و عثمانی نیز تاثیر پذیرفته است. همه بودروم را دوست دارند زیرا از نظر استراتژیکی بنحوی واقع شده که دسترسی آسانی به دریا دارد.

چرا بودروم بسیار خاص است؟

علاوه بر تاریخچه جالب و گوناگون بودروم دوره درخشانی هم دارد. این شهر زیبا در خط ساحلی غربی ترکیه مایل ها ساحل شگفتانگیز و در حوالیاش جزایر حیرت آور دارد. بودروم بسرعت روی نقشه توریستی مورد توجه واقع شده و شروع به مشهورشدن کرده و پیشبینی میشود که طی چند سال آینده محبوبیت خود را افزایش دهد. هرچه گروه های بیشتری از مردم محلی و خارجی ها برای خرید ملک در بودروم رغبت نشان میدهد، قیمت ملک و اجاره آن بالا می رود. اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در این شهر است و بازده شما روی این سرمایه گذاری چشمگیر خواهد بود و خواهید توانست با اجاره دادن ملک خود مقدار زیادی پول کسب کنید.

بهترین کارها برای انجام دادن در بودروم

کارهای باورنکردنیای وجود دارد که میتوان در بدروم انجام داد. مهم نیست صاحب چه سبک و سلیقه ای هستید مطمئن باشید کاری پیدا میکنید که کاملا مناسب شخصیت و سلیقه تان باشد. این فقط یک نمونه کوچک از آنچه شما میتوانید در Bodrum خیره کننده پیدا کنید میباشد.

از قلعه شگفتانگیز بودروم دیدن کنید

قلعه بودروم یکی از بهترین جاذبه های بودروم است. با اینکه این قلعه در خرابه ها قرار گرفته اما در طی سالها بخوبی محافطت شده و ارزش دیدن دارد. شما میتوانید از کل گذشته بودروم چیزهایی بیاموزید و مناظر بینظیری از دریا و محیط اطراف را ببینید. غروب های آفتاب بویژه از قلعه بودروم خارق العاده و خیره کننده است. 

بیشتر زمان خود را در موزه دریایی بدروم صرف کنید و از آن لذت ببرید

موزه دریایی بودروم یکی از عجیبترین موزه های بودروم بشمار میرود. از آنجایی که این شهر دقیقا در محل تلاقی دریا واقع شده  از پیشینه دریایی شگفت انگیزی برخوردار است. این موزه از آنچه که بودروم را بسیار خاص و منحصربفرد میکند دیدگاه جامعی بشما میدهد.

لذت های یک حمام ترک را کشف کنید

وقتی در ترکیه هستید مانند ترک ها عمل کنید. این بدان معناست که از یک حمام ترک بخار لذت ببرید. بودروم پر از جاهایی است که میتوانید در آنها از لذت یک حمام ترک بهرهمند شوید که نظیر آنرا درجای دیگری پیدا نخواهید کرد و این تنها یک دلیل از دلایل زیادی است که مردم تمایل دارند بطور جدی با بودروم آشنا شوند.

با آرامش در Palmarina قدم بزنید

Palmarina بهترین جای تفریح بودروم بوده و در هر ساعت از روز یا عصر مکان بسیار مناسبی برای گردش است. این جای تفریح پر از خیابان ها، مغازه ها،بارها، کافه ها و رستوران ها میباشد. شما میتوانید چندین ساعت خود را در این مکان با لذت تمام سپری کنید. همچنین جای شگفتانگیزی برای تماشای کشتی های دریانوردی در خط ساحلی است. Palmarina یک بخش شیک و باب روزی از بدروم است که بسیار ارزش تجربه کردن را دارد.

با قایق به سفر روی دریای زیبا بروید

وقتی نزدیک دریا هستید یکی از بهترین راه هایی که میتوانید زمان خود را سپری کنید اینست که به عمق دریای آبی بروید. بودروم نقطه بی عیب و نقصی برای گرفتن یک قایق و کشف جزیره های کوچک دورو بری است. گردشگران زیادی دوست دارند که نصف روز یا کل روز را به سفرهای قایقی در اطراف بودروم بروند.

زیر موجها بروید

شما برای خوش گذراندن مجبور نیستید فقط روی آب بمانید. این شهر ساحلی بخاطر بازی های آبی، snorkeling و غواصی شهرت دارد. آبهای شفاف و زلال دریا در نزدیک بودروم آن را مکان ایده الی برای دیدن زندگی زیر آب و کشف تشکیلات مرجانی میسازد. هرفردی که عاشق دریا باشد بهشت را در بودروم خواهد یافت. 

از Mausoleum دیدن کنید

بودروم نقطه شروع یکی از هفت عجایب دنیای باستان است، یعنی Mausoleum. این یادگار باستانی یکی از دیدنی های اصلی بودروم بشمار میرود. مردم خوششانسی که در این شهر ترکیه زندگی میکنند درنزدیکی و مجاورت Mausoleum میمانند.

غذاهای شگفتانگیز ترکیه را کشف کنید

ترکیه بخاطر غذاهای بینظیرش شهرت فراوانی دارد و حقیقتاً جایی بهتر از بودروم برای امتحان کردن انواع این غذاهای ترک وجود ندارد. از غذاهای خیابانی گرفته تا محلهای خوبی برای صرف شام، بدروم تعداد زیادی گزینه برای همه افراد عاشق غذا دارد.


بررسی تئاتر باستانی 

دقیقا مانند Mausoleum مشهور تئاتر باستانی بودروم هم یکی از برجستهترین نقاط بودروم میباشد. این این ساختار عظیم یادآور زندگی باورنکردنی بودروم در گذشته است. هرفرد عاشق تاریخ باید از تئاتر باستانی بودروم بازدید کند تا ارزش عجایب این شهر زیبای ترک را کاملا دانسته و از آن لذت ببرد.

در ساحل Yahsi دراز بکشید یا بنشینید

واقعا در بودروم کمبود ساحل وجود ندارد اما Yahsi Beach ممکن است بهترین در بین این سواحل باشد. این ساحل به خاطر سواحل پهناور شنی پودری و آبهای گرمش شهرت فراوانی دارد. بازدیدکنندگان و ساکنان همگی دوست دارند تمام طول روز خود را در این ساحل بگذارنند. این ساحل برای استراحت و تمدداعصاب بهترین و مدرنترین ساحل محسوب میشود.


بازار کشاورزی را ببینید

یکی از دلایل شهرت شهر بودروم بخاطر بازارهای کشاورزی آنست. حتی اگر قصد خرید چیزی را هم نداشته باشید ولی ارزش این را دارد که گشت و گذاری در راهروهای این بازارها بزنید و نگاهی به فرهنگ ترک بیندازید. بازار کشاورزی بودروم نه تنها یک جای خیلی خوب برای گرفتن غذا است بلکه میتوانید لباسو یادگاری های بی نظیری را نیز بخرید.

غذاهای شگفت انگیز بودروم

کشور ترکیه بدلیل غذاهای مثالزدنیاش از شهرت جهانی برخوردار است و کسی که در بودروم زندگی میکند یا از این شهر بازدید میکند تمام وقت خود را بخوردن این غذاها خواهد پرداخت. غذاهایی وجود دارند که بیشک شما باید درشهر بودروم امتحان کنید. 

Kumpir


Kumpir  پاسخ ترکیه به سیب زمینی پخته شده با پوستش است و شما میتوانید Kumpir را به هر شکلی که دوست دارید سفارش دهید و آنرا با زیتون، ماست یا ذرت امتحان کنید. اینها یک میان وعده عالی یا شام سریعی بوده و اگر یکبار Kumpir  را امتحان کنید معتاد آن خواهید شد. 

Lokmasi

دسر محبوب ترکی را میتوانید در سراسر بودروم پیدا کنید. Lokmasi گلوله های کوچکی از خمیر است که بطور کامل سرخ شده و در شربت آغشته شدند. این گلوله ها بعنوان یک میان وعده کامل نه تنها سبک بلکه رضایت بخش نیز هستند.

خمیر Savory

این خوردنی خوشمزه ترکی میتواند تقریباً با هر ترکیب متفاوت از اجزاء خوشمزه پر شود. خواه خمیر Savory با اسفناج، پنیر، گوشت چرخ کرده خواه سبزیجات خردشده پرشده باشد خمیر Savory یک غذای ثبت شده در کتابها است.

کباب

بهترین واردات ترکیه میتواند در همه خیابان های بودروم یافت شود. کباب ابداع خارق العاده ای است: گوشت کاملاً پخته شده که با سبزیجات مخلوط شده که در یک تورتیلا دلچسب سرو میشود. این کباب ها غذاهای خیابانی کاملی بوده و از آنها وعده غذایی شام یا ناهار ایده الی درست میکند. 

کوفته

با اینکه کوفته ممکن است به اندازه کباب مشهور نباشد اما این غذای خوشمزه درسراسر ترکیه از محبوبیت خاصی برخوردار است. بودروم جای خوبی برای خرید این غذا است. کوفته چانه های گردی از گوشت بره است که میتوان آن را با تعدادی غذای جانبی سرو کرد. این کوفته ها را میتوانید بتنهایی یا بعنوان بخشی از یک ساندویچ بخورید. هرکسی به شکل متفاوتی کوفته را درست میکند بنابراین ساکنان بودروم میتوانند هر زمان که بخواهند نوع متفاوتی از کوفته را بگیرند. 

باقلوا

مشهورترین دسر ترکیه باقلوا است. ضخیم، مرطوب و پر از عسل یک دسر بینظیر است که هرگز نمیتواند فردی را تحت تأثیر قرار ندهد. در بودروم معمولاً باقلوا از پسته پوشیده شده و بصورت مربع های کوچک تهیه میشود.

خرید املاک و مستغلات در بودروم بشما بازده خیلی خوبی در سرمایه گذاریتان میدهد

اقتصاد ترکیه رو به رشد است این بدان معناست که اکنون بهترین زمان برای خرید مستغلات است. اگر تصمیم دارید یک خانه در بودروم بخرید درواقع دارید تصمیمی میگیرید که پیامدهای مثبت زیادی روی زندگی پیش رویتان خواهد گذاشت. هم اکنون سرمایه گذاران خارجی و بومی به بدروم بعنوان مکانی عالی برای رونق بازار برخی از املاک و مستغلات مهم نگاه میکنند. نه تنها میتوانید مکانی عالی برای بازدید یا زندگی در جای خلوتتری داشته باشید بلکه میتوانید

آپارتمان، ویلا یا خانه خود را نیز در طول فصل شلوغ گردشگری اجاره بدهید. املاک بودروم مناظر شگفتانگیزی از دریای اطراف دارند و فرودگاه Milas بودروم نیم ساعت با این املاک فاصله دارد. جذابیت بودروم و موقعیت مکانی بدین معنی است که افراد زیادی بودروم را به عنوان یک محل مناسب برای سرمایه گذاری میبینند.

اگر خودتان را درگیر سرمایه گذاری در بودروم کنید بازده زیادی از این سرمایه گذاریتان در سال های آتی بدست خواهید آورد. بعلاوه خرید ملک در ترکیه شانس شما را در گرفتن شهروندی ترکیه بالا خواهد برد. جایی بهتر از بودروم برای افرادی که میخواهند در بهشت زندگی کنند نمیتواند وجود داشته باشد.

مستغلات بودروم

بودروم پر از گزینه های متعدد از املاک و مستغلات متناسب با هر بودجه و سلیقه است. اگر برای فروش ملک در بازار بودروم هستید برنامه های پرداخت هم امکانپذیر است. مهم نیست چه سبکی را دوست دارید Tolerance Homes برایتان ویلا، خانه و آپارتمان کاملی دارد.

بهترین محله ها در بودروم

هر محله در بودروم منحصر بوده و ویژگی و قابلیت خود را دارد. Tolerance Homes در هر محله گزینه هایی برای فروش دارد بنابراین میتوانید ملکی را که بیشترین جذابیت را برایتان دارد انتخاب کنید.

Gumusluk

Gumusluk منطقه آرامی است که برخی از جذابیت های دنیای قدیمی خود را حفظ کرده و از برخی مناطق دیگر بودروم ارزان تر است. Gumusluk از پرطرفدارترین مکان ها برای خرید ملک در کل بودروم محسوب میشود. 

Bodrum Town

اگر میخواهید بخشی از هیجانات باشید نیاز دارید در وسط Bodrum Town باشید. این مکان پر از برترین رستوران ها، بارها، کافه ها و جذابیت های چشم نواز در کل بودروم است. این محل جای امن و شیکی جهت خرید ملک است و اگر میخواهید جایی برای اجاره دادن خانه، ویلا یا آپارتمان پیدا کنید جایی بهتر از Bodrum Town را نخواهید یافت. با اینکه شما دقیقاً در وسط شهر بودروم هستید اما قیمت ها نسبتاً منصفانه بوده و انتخاب خوبی برایتان وجود دارد.

Gundogan

گون دوآن Gundogan روستای کوچک زیبایی است که خارج از بودروم قرار گرفته است. این منطقه مورد توجه افرادی است که جای خلوت و آرام را دوست دارند ولی درعین حال میخواهند به قلب شهر هم دسترسی داشته باشند. گون دوآن یکی از زیباترین جاها در بودروم بوده و خواهید توانست املاک بزرگ زیادی برای خودتان در این محله پیدا کنید.


Turkbuku

Turkbukuجای بسیار خوبی برای معاشرت و تعامل با ثروتمندان و افراد شناخته شده است. این ناحیه کوچک دوستداشتنی از بودروم جای خارق العادهای برای خرید املاک جهت اجاره دادن میباشد. مهمانان از چشم انداز و دسترسی به ساحل شگفت زده خواهند شد. ساکنان این مکان هر روز خود را در بهشت میگذرانند. اگر سبک و کلاس را دوست دارید و اشتیاق یک خانه زیبا را دارید Turkbuku جای ایده آلی برای شماست.


Yalikavak

اگر میخواهید شاهد بازده خوبی در سرمایه خود باشید Yalikavak قطعا جای مناسبی برای خرید ملک در بودروم است.  Yalikavak نقطه پرجاذبه ای از شهر برای مستغلات بوده و املاک درجه یک با سرعت بیشتری به فروش میرسند. به دلیل موقعیت مکانی باورنکردنی و چشماندازهای زیبا ، Yalikavak بسیار طرفدار دارد. کسیکه قایق سواری یا بازی های آبی را دوست دارد باید خریدن یک ویلا، خانه یا آپارتمان را در Yalikavak مد نظر قرار دهد.

خانه های فروشی در بودروم

اگر میخواهید بقیه عمر خود را در دامان تجلل سپری کنید، خانه ای در بدروم بخرید. برخی از خانه های زیبای Tolerance Homes ساحل های شخصی و بهترین مناظر را درکل بودروم دارند. از یک استخر بینهایت مجلل و کلیه امکانات مدرن لذت ببرید.اگر میخواهید تابعیت ترکیه را اخذ کرده و شهروند این کشور شوید خرید خانه در بودروم یکی از سریعترین و موثرترین راهها برای این منظور میباشد. شما بدین شکل ثابت میکنید که برای تغییر مکان و آمدن به ترکیه مصمم و جدی هستید.

آپارتمان های فروشی در بودروم


شما میتوانید با پولی کمتر از 100.000 یورو یک آپارتمان عالی در بودروم بخرید. نظر به اینکه بودروم یکی از پرجاذبه ترین مناطق در کل ترکیه میباشد این یک سرقت بشمار میرود. آپارتمان های بودروم دارای امکانات رفاهی باورنکردنی میباشند مانند استخر شنای شخصی، مراکز تناسب اندام و سونا.

همه این املاک به بهترین های بودروم از نظر رستوران و جاذبه ها نزدیک است. بسیاری از آپارتمان های Tolerance Homes مناظر خارق العادهای از دریا دارند. اگر قصد دارید در یکی از نواحی خوب بودروم آپارتمان بخرید این احتمال خیلی بیشتر میشود که در آینده شهروند ترکیه گردید. حتی اگر میخواهید تابعیت خودتان را حفظ کنید خارجی هایی که در بودروم ملک دارند هر موقع که بخواهند یک جای عالی برای بازدید کردن و ماندن دارند.

ویلاهای فروشی در بودروم

ویلاهای فروشی در بودروم برای خرید و فروش مناسب بوده و خیلی از آنها از همان امکاناتی برخوردارند که آپارتمانها دارند.

کلیه املاک Tolerance Homes جدیدترین و پیشرفته ترین ویژگی ها و ایده ها را در خود دارند که خیال و هوس مهمانانشان ا برآورده میکنند. بسیاری از ویلاها تراس های بزرگی دارند که وقتی استراحت میکنید یا قهوه صبحانه خود را مینوشید از آنجا میتوانید به دریای زیبا نگاه کنید. این ویلاها همچنین استخر شنا، باغ، و نواحی ای برای پیک نیک و باربیکیو دارند.

بسیاری از ویلاها جاهای عمومی دارند که در آنجا میتوان سرگرم شد و با سایر ساکنین مصاحبت کرد. از آنجایی که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی هستند شما قادر خواهید بود با افرادی از کشور وطن خود ارتباط برقرار کنید. این شما را واقعاً در موقعیت راحتی قرار میدهد چرا که شما میتوانید کاملا لذت ها و خوشی های بودروم را کشف کنید درعین حال صمیمیت خانه را خواهید داشت. در مقایسه با خانه ها و آپارتمان ها احتمال اینکه افراد خارجی که ویلا میخرند بتوانند تابعیت ترک بگیرند خیلی زیاد است.

خریدن ملک نشان میدهد که شما برای ماندن در این کشور جدی بوده و خواهان مشارکت در اقتصاد ترکیه هستید.

بودروم یکی از بزرگترین شهرها در ترکیه بوده و رو به رشد و پیشرفت است. این شهر آماده است که به یکی از بزرگترین مقاصد جدید گردشگری در سال های آینده تبدیل شود. بدین ترتیب، هر ملکی که در بدروم خریداری میکنید بازده فوق العاده ای را برای سرمایه گذاری شما بهمراه خواهد داشت. طی چند سال آینده گردشگران متقاضای سواحل زیبای بودروم شده و همه مکان های دیدنی گردشگری و اعجاب انگیز از نظر تاریخی را در شهر میبینند. 

بودروم مدرنیته را با دنیای باستان تلفیق کرده و همه را در مقابل یک پس زمینه آبی زیبا قرار میدهد. هم اکنون سرمایه گذاری کنید تا برای همیشه خوشنود باشید. یک خانه، ویلا یا آپارتمان از Tolerance Homes بخرید و اکنون آینده مالی خود را تضمین کنید.


پیدا شد 16 پیشنهاد
تضمین بهترین قیمت
1+1 179.000 €
2+1 188.500 €
 • ساحل اختصاصی 
 • منظره دریا
 • ساختمان های 1 خوابه تا ویلاهای اختصاصی
 • زیرساخت های غنی: پارک آبی، محیط داخلی و خارجی استخر شنا، تناسب اندام، حمام، سونا، آبگرم و سالن زیبایی، رستوران، بار و کافه، جکوزی، زمین بازی، یوگا، اتاق موسیقی، کارکنان فنی
3+1 289.000 €
4+1 475.000 €
ناحیه
بُدروم, آدابوکو
فاصله تا دریا
50.0 متر
استخر
روباز, سر پوشیده
تضمین بهترین قیمت
1+1 75 m2 205.000 €
2+1 118 m2 328.000 €
 • آپارتمان در مجتمع از نوع هتل در ساحل
 • محوطه سازی لوکس، استخر، بار، باشگاه کودکان
 • خدمات هتل موجود: مرکز سلامتی، رستوران 
 • طراحی داخلی با کیفیت عالی ، کولر ، لوازم منزل
3+1 150 m2 473.000 €
4+1 222 m2 714.000 €
ناحیه
بُدروم, تورگوت رئیس
فاصله تا دریا
10.0 متر
استخر
روباز, سر پوشیده
موجود21 آپارتمان!
تضمین بهترین قیمت
 • تراس خصوصی و باغ
 • دید دریا
 • پارکینگ خصوصی
 • استخر بی نهایت عالی با نمایش خیره کننده
ناحیه
بُدروم, یالی کاواک
فاصله تا دریا
500.0 متر
استخر
روباز
تضمین بهترین قیمت
مناسب برای اخذ شهروندی
4+1 481 m2 3.000.000 €
5+1 706 m2 8.000.000 €
 • ویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا
 • استخر دریا
 • 150 اسکله دریایی
 • هلیپاد
 • امکان اخذ تابعیت ترکیه
ناحیه
بُدروم, یالی کاواک
فاصله تا دریا
50.0 متر
استخر
روباز
2+1 230.000 €

   

 • ساحل اختصاصی 
 • منظره دریا
 • ساختمان های 1 خوابه تا ویلاهای اختصاصی
زیرساخت های غنی: پارک آبی، محیط داخلی و خارجی استخر شنا، تناسب اندام، حمام، سونا، آبگرم و سالن زیبایی، رستوران، بار و کافه، جکوزی، زمین بازی، یوگا، اتاق موسیقی، کارکنان فنی
ناحیه
بُدروم, آدابوکو
فاصله تا دریا
50.0 متر
استخر
روباز, سر پوشیده
تضمین بهترین قیمت
- 550 m2 86.000 €
 • ساخت از 1 تا 4 طبقه امکان پذیر است
 • طرح با منظره پانوراما زیبا
 • نزدیک به سوپر مارکت ها ، رستوران ها ، کافه ها ، مرکز خرید
 • در ساحل دریا چندین پارک ساحلی وجود دارد که سرویس حمل و نقل رایگان  را برای ساکنان این منطقه انجام می دهد
ناحیه
بُدروم
فاصله تا دریا
150.0 متر
تضمین بهترین قیمت
 • موقعیت عالی
 • منظره دریا
 • 3 عدد تراس بزرگ
 • استخر رو باز
 • باغچه
ناحیه
بُدروم, Gundogan
فاصله تا دریا
250.0 متر
استخر
روباز
تضمین بهترین قیمت
 • در  دامنه کوه با منظره پانوراما از دریا 180 درجه واقع شده است
 • اجازه ساخت ویلا جداگانه دو و سه طبقه وجود دارد
 • این منطقه بزرگترین کلوپ گلف حرفه ای منطقه را دارد.
 • این قطعه منظره زیبایی از دریای اژه و جزایر غیر مسکونی دارد
 • نزدیک مغازه ها ، رستوران ها ، کافه ها ، تناسب اندام و آبگرم
ناحیه
بُدروم
فاصله تا دریا
10.0 متر
ID: 14133
قیمت: 852.000 €
تضمین بهترین قیمت
6+1 226 m2 852.000 €
ناحیه
بُدروم, یالی کاواک
فاصله تا دریا
70.0 متر
استخر
روباز
ID: 14134
قیمت: 3.870.000 €
تضمین بهترین قیمت
5+1 454 m2 3.870.000 €
ناحیه
بُدروم, یالی کاواک
فاصله تا دریا
450.0 متر
استخر
روباز
تضمین بهترین قیمت
3+1 165 m2 325.000 €
 • باغ اختصاصی 700 متر مربع
 • سیستم خانه هوشمند ، حرارت از کف
 • 5 دقیقه رانندگی با مرکز تاریخی شهر بدروم فاصله دارد
 • پارکینگ سرپوشیده  برای 2 ماشین
ناحیه
بُدروم, توربا
فاصله تا دریا
1.0 کیلومتر
استخر
روباز

شماره صفحه
صفحه :

سؤال دارید؟ با ما تماس بگیرید

+90 532 179 73 37
ارسال پیام